Produkcja filmów reklamowych - How How

Produkcja filmów reklamowych - How How

Ocena: 2.3/10 (24 głosów)

Marzysz o zrealizowaniu świetnego filmu promocyjnego? Nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz doradztwa jak długi powinien to być film? Jaką techniką zrealizowany?

Zamiast zadawać wiele zajmujących Twój cenny czas pytań wejdź zwyczajnie na stronę HowHow i dowiedz się jaki film możemy dla Ciebie stworzyć? A tworzymy filmy w wielu technikach. Produkujemy między innymi filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe, filmy promocyjne, spoty reklamowe, czołówki telewizyjne czy po prostu reklamy TV.

Do realizacji filmów i animacji służy nam świetny sprzęt i oprogramowanie oraz co najważniejsze doświadczony i kreatywny zespół ludzki. Zatrudniamy ludzi z pasją i chęcią ciągłego rozwoju. Są to między innymi animatorzy, motion designerzy, storybordziści, rysownicy, montażyści oraz szerokie grono specjalistów od produkcji filmowej jak: producenci, reżyserowie, oświetleniowcy, operatorzy kamer oraz cała ekipa techniczna.

Przez długi okres działalności naszego studia produkcyjnego zadowoliliśmy wiele największych marek w Polsce takich jak: Cin&Cin, Gerda, Nivea, Cydr Lubelski, Orlen, PKP i wiele innych. Na podstawie doświadczeń zadowolonych klientów możemy polecić nasze usługi i produkcje z czystym sercem i gwarancją zadowolenia.
Zapraszamy do realizacji filmów i animacji. Z przyjemnością stworzymy je dla Ciebie.

  • Tytuł wpisu: Produkcja filmów reklamowych - How How
  • Adres witryny: howhow.pl
  • PageRank:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: